ARABESK & ARABESKRAP PAYLAŞIM SAYFASI ||OSMANİYE||

=ÇOK YAKINDA DAHA KALİTELİ BİR ŞEKİLDE PAYŞALIMDA OLACAĞIZ=

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

HER GECE ÖLMEYİ DÜŞÜNMEK

YazarMesaj
Admin
Admin

MesajKonu: HER GECE ÖLMEYİ DÜŞÜNMEK   Ptsi Nis. 06, 2009 9:30 am

- HER GECE ÖLMEYİ DÜŞÜNMEK -

Özlemek, seni özlemek. Gelmeyecegini dönmeyecegini yeniden beni sevmeyecegini bilerek özlemek. Gittigini terkettigini bilerek özlemek. 3-2 Smile 3 senenin, 3 koca senenin sadece 1 senesinde birlikteydik seninle geri kalan iki sene benim için işkence gibiydi hala daha hayat işkence gibi :S yaşamak neydi bazen kendimi sorguluyorum insanın yaşamak için arzıları beklentileri mutlulukları olması gerekiyor ama sayende hiç bir arzum, hiç bir beklentim, hiç bir amacım kalmadı tüm beklentilerimi tükettin, tüm amaçlarım yok ettin görmezden geldin hiçe saydın sen hep beni düşündügünü söyleyerek kendini kandırdın öyle ya terketmenin sebebi de beni düşünmendi.. Sen yalnızca kendini düşündün.
Seni neden sevdigimi bile bilmiyorum artık aslında artık seni sevmiyorum senden nefret ediyorum evet nefret ediyorum ama senide aklımdan bir an olsun çıkartamıyorum, ismin içime işlemiş gözlerin heran karşımda hani o telefonu suratıma kapatırken "artık seninle konuşmak istemiyorum" demiştin ya o söz tam iki senedir kulaklarımda çınlıyor. Ben senin için herşeyi göze almışken senin bu sözlerin beni ölmekten beter etmişti telefon kapandığı kendimden o kadar çok nefret ettim ki. Neden mi kendimden nefret ettim senin gibi birini nasıl sevebildim diye düşündüm ve senin gibi birini niye aklımdan çıkartamadığım gibi sorular takıldı kafama cevapları yoktu belkide vardı da ben bilmiyordum

Kaç gece sabahlara kadar uyumadığımı bir ben biliyorum. kaç gece sabahlara kadar içtiğimi. Hani erkekler ağlamaz derler ya kaç gece sabahlara kadar ağladığımı bir ben birde sahilde oturdugum banklar kayalıklar biliyor, sen iki sene boyunca her gece ölümü düşünmek nedir bilirmisin. Her gece ölmeyi düşünmek hayattan kopmak yaşamak istememek yaşadıgın günlere lanet etmek, yemek masasında seni düşünmek ve her seferinde birşey yemeden aç kalkmak nedir biliyormusun...

Ben şimdi yine seni düşüyorum yine aklımdasın son bir mektup yazmak istedim neden yazdım niçin yazdım bilmiyorum sadece yazdım ama gönderirmiyim bilmiyorum...
Kullanıcı profilini gör http://osmaniye.eniyiforum.net

HER GECE ÖLMEYİ DÜŞÜNMEK
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Haluk Levent-Ben bu gece ölmezsem